Projekt badawczy dotyczący działalności biur zarządzania projektami w środowiskach zwinnych

Badanie PMO w zwinnych organizacjach

👉 Katedra Zarządzania Projektami SGH i zespół pod kierunkiem dr. hab. prof. SGH Pawła Wyrozębskiego przystąpił do projektu badawczego dotyczącego działalności biur zarządzania projektami (project management office, PMO) w środowiskach zwinnych.

👉 W związku z budowaniem próby badawczej poszukują przedsiębiorstw i organizacji skłonnych do podzielenia się obserwacjami i doświadczeniami z pracy zwinnych PMO lub PMO w zwinnych organizacjach.

👉 O ile o funkcjonowaniu #PMO napisano i powiedziano już dużo, podobnie jak w temacie #Agile, to już połączenie tych dwóch zagadnień wydaje się być swoistą terra incognita.Wydaje się, że wobec uzwinniania organizacji presja na PMO będzie powodowała zmiany biur w stronę swoich lżejszych, zwinniejszych form odpowiadających nowej kulturze pracy projektowej, ale to tylko przypuszczenie, hipoteza.

Osoby zainteresowane, które chciałyby wziąć udział w badaniu lub udzielić pomocy w zbieraniu niezbędnych informacji zapraszamy do kontaktu z Weroniką 👉 wweronikazych@gmail.com 👈

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *