Zapraszamy na Agile in Education

Aby sprostać wyzwaniom współczesności, wyzwaniom, które stoją przed gospodarką potrzebna jest dobrze zarządzana, efektywna szkoła, która wykształci kreatywnych, przedsiębiorczych i twórczych ludzi, którzy poradzą sobie w zmieniającym się błyskawicznie świecie. To również szkoła, która pomoże w rozwijaniu zainteresowań i pasji, odpowiadając na zróżnicowane potrzeby dzieci i młodzieży.

Jeśli chcecie innowacyjnie i nowocześnie zarządzać szkołą, relacje są dla Was najważniejsze, stawiacie na efektywną organizację procesu uczenia się uczniów i zależy Wam na tym, aby uczniowie rozwijali najważniejsze kompetencje, takie jak współpraca, komunikacja, kreatywne i krytyczne myślenie, to zapraszamy na pierwszą w Polsce konferencję „Agile in Education”.

Podczas wydarzenia zostanie przybliżona istota zwinnej edukacji z perspektywy zarządzania szkołą oraz organizacji pracy w klasie szkolnej. Zmiany są niezbędne, aby edukacja dostosowała się do zmieniającego się świata. Szkoła, mimo projektorów, tablic multimedialnych, dotykowych ekranów, komputerów i światłowodów z szybkim internetem, tkwi mentalnie i organizacyjnie w XIX wieku. Czas to zmienić!

Podczas pierwszej w Polsce konferencji „Agile in Education” zostaną poruszone tematy dotyczące potrzebnych i koniecznych zmian w edukacji.

Wydarzenie odbędzie się online od 22 do 23 października 2021. Więcej informacji oraz zapisy znajdziecie na https://zwinnaedukacja.pl/agile-education/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *