GFKM Leadership Conference 2021

Już we wrześniu odbędzie się IV edycja konferencji GFKM Leadership Conference!

GFKM Leadership Conference to cykl konferencji, które wychodzą naprzeciw potrzebom menedżerów wielu branż. Każda edycja porusza tematy aktualnych trendów i problemów w zarządzaniu.

Tegoroczna edycja będzie dotyczyła szeroko rozumianej zwinności na wielu płaszczyznach: biznesowej, organizacyjnej, liderskiej, zespołowej, a także osobistej. GFKM Leadership Conference 2021 “Zwinni liderzy, zwinna organizacja” ma na celu przekazanie wiedzy oraz doświadczenia od i dla praktyków biznesu. To przestrzeń, w której nastąpi wymiana zdań i doświadczeń, a także zawiązanie relacji.

Podczas prelekcji goście przybliżą temat zwinności w organizacjach, a także przedstawią praktyczne studia przypadku dotyczące adopcji agile w różnych rodzajach organizacji: od mikro i małych po średnie i duże. GFKM Leadership Conference 2021 to wyjątkowe środowisko współpracy, w którym łączy się ludzi. Uczestnicy nie tylko słuchają prelegentów, ale są zachęcani do nawiązywania dialogu i dzielenia się swoimi doświadczeniem i spostrzeżeniami. Uczestnicy to w większości menedżerowie i przedsiębiorcy, którzy chcą korzystać z najnowszych osiągnieć nauki i biznesu, wdrażać nowoczesne sposoby zarządzania i stale rozwijać się jako menedżerowie i jako ludzie.

Konferencja „GFKM Leadership Conference” jest więc poświęcona nie tylko odkrywaniu, innowacjom i rozwijaniu wartości i zasad dobrego przywództwa, ale także tworzeniu przestrzeni do rozwoju dla ludzi i pomysłów. Misją wydarzenia jest pokazać, że jedno może iść w parze z drugim. 

Zapisy i więcej informacji na stronie: leadershipconference.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *