Szkolenie Professional Scrum Product Owner

Professional Scrum Product Owner to dwudniowe szkolenie, które przygotowuje do pełnienia roli Product Ownera.

Rola Product Ownera wymaga zrozumienia wszystkich aspektów zarządzania produktem, które przynoszą wartość z realizacji, i nie ogranicza się wyłącznie do pisania wymagań oraz zarządzania Backlogiem Produktu. Jeśli uważasz podobnie i wspierasz zwinne zarządzanie produktem w swojej organizacji, szkolenie PSPO jest dla Ciebie.

Podczas dwóch dni warsztatów będziesz doświadczać i ćwiczyć rolę Product Ownera na realnych przykładach. Dzięki szkoleniu zrozumiesz empiryczne zarządzanie produktem, nauczysz się jak zmaksymalizować wartość produktu, przećwiczysz wizję i strategię biznesową oraz poznasz miary wartości i zwinności (czy to produktu, czy też organizacji).

W ramach kursu otrzymasz:
> szkolenie z doświadczoną trenerką i konsultantką,
> profesjonalne materiały szkoleniowe Scrum.org,
> voucher na egzamin PSPO I (do 2 prób),
> zniżkę 40% na egzamin PSPO II,
> 14 punktów PDU.

Ważne informacje:
> zapisy: https://www.scrum.org/courses/professional-scrum-product-owner-2021-09-02-46368, (uczestników z Polski obowiązuje cena 3300 zł netto),
> trenerka: Magdalena Firlit,
> język: angielski,
> data: 02-03.09.2021,
> miejsce: online.

Kilka słów o trenerce:
Szkolenie poprowadzi Magdalena Firlit – Professional Scrum Trainer w Scrum.org. Magda w czasie swojej zawodowej kariery przeszkoliła kilka tysięcy osób dla polskich i zagranicznych firm. Jest nie tylko trenerem, ale również konsultantem, mentorem i business coachem. Specjalizuje się w transformacji organizacji i zespołów w kierunku Agile. Współpracuje z dużymi, średnimi i małymi korporacjami oraz start-upami, na wszystkich szczeblach, od zespołów po zarząd. Swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe wykorzystuje podczas prowadzenia szkoleń: https://magdalenafirlit.com/pl/szkolenia/. Więcej informacji o Magdzie znajdziecie na https://magdalenafirlit.com/pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *