AgileByExample 2021 – ruszyła przedsprzedaż biletów!

Ruszyła przedsprzedaż biletów na kolejną, jedenastą już edycję AgileByExample!

Również w tym roku wydarzenie odbędzie się 100% online (choć liczymy, że w 2022 spotkamy się na żywo w Warszawie ?). Spotykamy się 11–13 października.

Organizatorzy pracują nad agendą i powoli uzgadniają wystąpienia z keynote’ami – szczegóły będą publikowane na AgileByExample oraz https://agilebyexample.com.

Do końca maja (lub wyprzedania puli) obowiązują ceny Early Bird. Zapraszamy do zakupu – https://agilebyexample.com/tickets/.
Po zakończeniu Early Birdów do Waszej dyspozycji pozostaje kod zniżkowy: ? AGILEPOLSKA ? na 15% ceny biletu ?

W 2021 będą powtarzane atrakcje, które zostały wprowadzone rok temu – m.in. wieczorny American Track, a także dyskusje na konferencyjnym Slacku. Organizatorzy pracują nad zwiększeniem interaktywności, żeby ułatwić networking. Do tego standardowe atuty ABE, czyli pierwsza liga prelegentów z Polski i ze świata, dwa dni prezentacji i dzień warsztatowy.

Do połowy czerwca trwa nabór prelegentów i trenerów. Jeżeli chcesz współtworzyć ABE2021 i wygłosić prezentację lub poprowadzić warsztat, zachęcamy do zgłoszenia – szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy ? https://agilebyexample.com/speak-at-abe/.

Hop in❗️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *