Agile’owy level up z Motorolą Solutions

Przepis na udane wydarzenie? Wystarczy zgromadzić kilkuset entuzjastów, dodać do tego 24 doświadczonych prelegentów, przyprawić 15 ciekawymi merytorycznymi wykładami i 4 przydatnymi warsztatami. Mile widziane także gwiazdy z branży w roli keynote speakerów. Takie atrakcje czekają już niebawem na wszystkich specjalistów i praktyków Agile. Motorola Solutions zapowiada na 14-15 kwietnia 11. edycję uznanej konferencji Agile Swarming Poland 2021. Z uwagi na trwającą pandemię, wydarzenie odbędzie się w całości online
Wstęp wolny.

Jedenasta edycja branżowej konferencji Agile Swarming Poland 2021 nadchodzi wielkimi krokami. Co już wiemy na temat wydarzenia? Całkiem sporo 🙂
Na uczestników czekać będzie kilkanaście różnorodnych wykładów i warsztatów, skupionych wokół trzech głównych motywów: 
1. Studia przypadków różnych transformacji zwinnych opowiadane z pierwszej ręki.
2. Kluczowe role w transformacji zwinnej w tym Agile Coach – kim jest, co robi i jak nad nimi zapanować.
3. Przydatne narzędzia, praktyki i metody w zwinnej transfomacji.

Motywem przewodnim wydarzenia będzie zwinna transformacja w skali. O tym co się za nią kryje opowiada organizator konferencji, Michał Rosołowski, Agile Coach Motoroli SolutionsPoprzez motyw przewodni konferencji, jakim jest „Empirical Level Up”, chcemy zachęcić uczestników do empirycznego podejścia do dużej transformacji. W trakcie wydarzenia chcemy podzielić się wiedzą na temat doświadczeń, ról, praktyk i narzędzi przydatnych do skierowania transformacji zwinnej na właściwe tory. Pragniemy pozwolić każdemu, z Motoroli Solutions i z poza niej, spojrzeć na swoją firmę i zapytać: „Czy robimy to dobrze? Czy nasza transformacja idzie w dobrym kierunku?”. 

22 speakerów plus 2 keynoteów--.png

Wisienki na Agilowym torcie

Konferencja Agile Swarming co roku przyciąga światowe gwiazdy Agile. W tym roku w roli keynote speakerów wystąpią Jospeh Pelrine oraz Jürgen de Smet.

Dla kogo Agile Swarming?

Do udziału w wydarzeniu zaproszeni niech się czują wszyscy, którzy odgrywają rolę w transformacji zwinnej w swojej firmie. Liderzy, managerowie, Product Ownerzy i Scrum Masterzy.

Agile Swarming Poland 2021

Organizowana przez Motorolę Solutions konferencja jest cyklicznym, corocznym dwudniowym wydarzeniem, zrzeszającym kilkudziesięciu mówców – ekspertów Agile oraz kilkuset uczestników z całej Polski.

Zapisy na Konferencję Agile Swarming Poland 2021:
https://www.agileswarming.pl/ 

Dodatkowe informacje o wydarzeniu:
www.linkedin.com/in/michalrosolowski/

Informacji o wydarzeniu udziela: 
Michał Rosołowski, Motorola Solutionse-mail:
michal.rosolowski@motorolasolutions.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *