Szkolenie Professional Scrum Master II

Częścią roli Scrum Mastera jest wsparcie managementu i innych interesariuszy w organizacji w rozumieniu korzyści wynikających ze Scruma i podejścia Agile. Jeśli masz już doświadczenie jako Scrum Master, chcesz się rozwijać w tej roli i poszerzać swoją wiedzę warto wziąć udział w szkoleniu Professional Scrum Master II.

W odróżnieniu od szkolenia Professional Scrum Master (PSM), które skupia się na tym, jak używać Scruma oraz na roli Scrum Mastera, szkolenie Professional Scrum Master II (PSM II) jest zaawansowanym szkoleniem, które pomaga uczestnikom zrozumieć czym są postawy (stances) efektywnego Scrum Mastera i Servant-Leadera. oraz w jaki sposób jako Servant-Leader możesz służyć Scrum Teamowi, Product Ownerowi i Organizacji. Szkolenie skupia się na ćwiczeniu praktyk i umiejętności, które pozwalają na prowadzenie odpowiedniego typu konwersacji oraz w jaki sposób je zastosować, aby stać się lepszym Scrum Masterem.

Szkolenie Professional Scrum Master II odbędzie się online, od 01 do 03 marca 2021. Zapisy i więcej informacji dostępne na https://www.scrum.org/courses/professional-scrum-master-ii-2021-03-01-44442

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *