UWAGA! Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Więcej AKCEPTUJĘ

Lista polskich grup Agile

Agile 3M

Trójmiejska grupa Agile pod przywodnictwem Bogdana Baraszkiewicza powstała jesienią 2012 roku. Uczestnicy spotykają się regularnie, a celem spotkań jest wymiana wiedzy i doświadczeń z tematów Agile, Scrum, Lean i Kanban.


Agile4U

Grupa entuzjastów Agile w Toruniu, jej organizatorami są Krzysztof Pobożan, Agnieszka Wąsowicz i Lidka Krystoforska. Grupa planuje spotkania w luźnej, swobodnej atmosferze w formule prezentacja + open space.


Agile Adept

Grupa zrzeszająca praktyków i pasjonatów zwinności, w której nie znajdziesz pytań bez odpowiedzi, nadęcia i natrętnej sprzedaży.


Agile Coach Camp Poland

Ogólnopolska grupa Agile działająca od 2014 roku. Grupa co roku organizuje spotkanie dla osób związanych z Agile, Scrum, Kanban i Lean, na którym uczestnicy w formie otwartych grup i tematów dzielą sie swoim doświadczeniem i wiedzą.


Agile Dojo Szczecin

Społeczność dla wszystkich zwinnych entuzjastów. Na spotkaniach będziesz mieć możliwość dołączenia do ekspertów, dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem, wzięcia udziału w swoich własnych sesjach problemowych (BYOP) i naładowania baterii dużą ilością energii i pomysłów.


AgileFit.org/improWizatorium

Inicjatywa pomagająca Scrum Masterom i Agile Coachom, którzy pragną dbać o kondycję swojej wiedzy i warsztatu pracy, poprzez ćwiczenie swoich kompetencji, pokonywanie słabości i konsekwentne dążenie do celu.


Agile Open Space at STX NEXT

Grupa zainspirowana ideą Agile Coach Camp. Celem jest wymiana wiedzy poprzez rozmowy i warsztaty. Temty spotkań nie są narzucane przez organizatorów, to uczestnicy tworzą wydarzenie zgłaszając zagadnienia, które chcieliby przedyskutować i omówić.


Agile pod Wawelem

Krakowska grupa, do której może dołączyć każdy, kto ma ochotę poznać sympatyków pracy w Agile.


Agile Poznań

Grupa powstała wiosną 2012 roku z chęci dzielenia się i wymiany doświadczeń związanych z uczestnictwem w projektach realizowanych w duchu Lean i Agile. Dawniej istniała pod nazwą PAUG (Poznań Agile User Group), obecnie Agile Poznań.


Agile/Scrum Community onsite

Ogólnopolska społeczność, która organizuje agilowe spotkania w wielu miastach. Listę spotkań możecie sprawdzić TUTAJ.


Agile Silesia

Śląska grupa osób zainteresowanych metodykami zwinnymi wystartowała w listopadzie 2013 roku (pierwsze spotkanie odbyło się w grudniu), do tej pory AgileSilesia prowadzi regularne spotkania na terenie Aglomeracji Śląskiej.


Agilestok

Agilowa grupa z Białegostoku, zrzeszająca praktyków i entuzjastów zwinnych metod rozwoju oprogramowania. Spotkania prowadzone są głównie w formie warsztatów, na których uczestnicy wymieniają się doświadczeniem, zdobywają nowe umiejętności i wspólnie rozwiązują problemy.


Agile Warsaw

Grupa istnieje od 2010 roku. Jej organizatorami są Marek Kirejczyk i Mateusz Srebrny. Spotkania prowadzone są w formie grup dyskusyjnych, prezentacji, lean coffee lub w formie nieformalnych spotkań przy piwie.


Agile Wrocław

Twórcą grupy jest Łukasz Krupa. Misją Agile Wrocław jest tworzenie przestrzeni do zdobywania kompetencji, wymiany doświadczeń, wspólnego rozwiązywania ważnych problemów oraz nawiązywanie nowych kontaktów z członkami społeczności Agile.


ALE Kraków

Grupa powstała jesienią 2012 roku. Założycielami ALE Kraków są Tomasz Wykowski i Magdalena Blaschke-Picur. Ale Kraków prowadzi cykliczne spotkania, na których promowane są zwinne (Agile) i szczupłe (Lean) praktyki w tworzeniu oprogramowania.


Digital People Silesia

Grupa z Katowic organizująca spotkania zarówno w formule warsztatów, jak i dyskusji i luźnej wymiany wiedzy. Digital People Silesia zaprasza na meetupy wszystkie osoby zainteresowane zwinnymi metodykami.


Gra o Sens

Celem grupy jest podniesienie poziomu szczęścia w firmach, poprawy atmosfery i motywacji pracowników, "...rewolucjonizujemy organizacje, aby były jeszcze lepszym miejscem do rozwoju."


Kanban Lean Coffee

Grupa, która powstała dla wszystkich osób zainteresowanych tematami Lean i Kanban. Spotkania prowadzone są w formule Lean Coffee. Organizatorem Grupy jest Radek Orszewski.


Kanban Poland

Warszawska grupa osób zainteresowanych Kanbanem, otwarta zarówno dla doświadczonych praktyków, jak i początkujących osób.


Large Scale Scrum Warsaw

Grupa dla ludzi biznesu, profesjonalistów, inżynierów i wszystkich entuzjastów zwinności, którzy są zainteresowani tworzeniem produktu w dużej skali, upraszczaniem organizacji i podnoszeniem jej adaptacyjności.


LeSS - Large-Scale Scrum - ONLINE

Grupa dla entuzjastów Scrum na dużą skalę (LeSS). Wymieniaj wiedzę i doświadczenie i poznawaj nowych ludzi na całym świecie.


Liberating Structures Warszawa

Celem grupy jest dzielenie się doświadczeniami i przemyśleniami na temat stosowania technik Liberating Structures w przyjaznym i wspierającym środowisku. Grupa działa również w Krakowie, Trójmieście i Wrocławiu.


LubLean & Agile

Lubelska grupa sympatyków Agile, Lean i Scrum. Na regularnych spotkaniach uczestnicy mogą dyskutować, rozwiązywać wspólnie problemy oraz dzielić się doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami.


Management 3.0 Meetup Warsaw

Warszawska grupa, podobnie jak krakowska i wrocławska, szuka odpowiedzi na pytania: jak motywować naszych pracowników? jak zmienić kulturę organizacji? jak udoskonalić pracę zespołową i współpracę w organizacji?


Management 3.0 Meetup Wroclaw

Wrocławska grupa, podobnie jak krakowska i warszawska, szuka odpowiedzi na pytania: jak motywować pracowników? jak zmienić kulturę organizacji? jak zmienić sposób myślenia menadżerów? jak udoskonalić pracę zespołową w organizacji?


OKR Poland

OKR Poland to miejsce wymiany wiedzy i praktycznych umiejętności dotyczących OKRów, budowania i implementacji strategii


PM in Agile

Grupa jest kontynuacją Agile Addicted, inicjatywy, która przyciągnęła wielu ekspertów i entuzjastów Agile. Inicjatywę PM in Agile stworzyli PMowie z Objectivity, aby umożliwić wymianę wiedzy, czerpanie inspiracji, rozwój i poprawę warsztatu.


Product Peak Ocado Technology Wrocław

Grupa miłośników produktów z Ocado Technology we Wrocławiu. Podczas spotkań uczestnicy mają możliwość wymiany pomysłów i doświadczeń na tematy związane z produktami oraz nauczyć się, jak urzeczywistniać świetne koncepcje i wizje.


ProductTank Kraków

Grupa powstała dla osób zarządzających produktami, skupiająca się na wymianie poglądów, doświadczeń i pomysłów w obszarze product managementu, product design, rozwoju, zarządzania, kształtowania biznesu, metryk i user experience.


ProductTank Tricity

Grupa powstała dla osób zarządzających produktami, skupiająca się na wymianie poglądów, doświadczeń i pomysłów w obszarze product managementu, product design, rozwoju, zarządzania, kształtowania biznesu, metryk i user experience.


ProductTank Warszawa

Grupa dla osób zarządzających produktem, skupiająca się na wymianie poglądów, doświadczeń i pomysłów w obszarze product managementu, product design, rozwoju, zarządzania, kształtowania biznesu, metryk i user experience.


ProductTank Wrocław

Grupa dla osób zarządzających produktem, skupiająca się na wymianie poglądów, doświadczeń i pomysłów w obszarze product managementu, product design, rozwoju, zarządzania, kształtowania biznesu, metryk i user experience.


Produkt nad Wisłą / Odrą

Miłośnicy zwinnego zarządzania projektami. Na spotkaniach, uczestnicy wymieniają poglądy, dzielą się wiedzą, doświadczeniami i pomysłami. Grupa skupia się na tym, jak efektywnie zarządzać produktem, jak wykorzystywać metryki, jak podchodzić do user experience, product design i planowania życia produktu.


Quality in Agile

Celem grupy jest promowanie i poszerzanie wiedzy na temat zwinnych metod wytwarzania produktów, dzielenie się dobrymi praktykami oraz networking. Tematy będą pokrywały takie obszary jak Lean, Agile, Scrum, Kanban, XP, Leadership.


retroWawa

Miejsce do dzielenia się wiedzą, doświadczeniem i najlepszymi praktykami z życia Scrum Mastera. Spotkania pozbawione są sztywnych ram i formalności, co pozwala na swobodną wymianę myśli.


Scrum Warsaw

Otwarta grupa entuzjastów Scrum. W spotkaniach uczestniczą zarówno osoby z dużym doświadczeniem, jak i osoby początkujące. Celem jest dzielenie się wiedzą na temat Scrum.


Scrumvival

Grupa, która organizuje darmowe warsztaty dla społeczności Agile. Scrumvival narodził się, aby umożliwić spotkanie i przedyskutowanie rzeczy związanych z prawdziwym Scrumem.


The Liberators Network - Polish User Group

Społeczność ludzi o podobnych poglądach, która wspiera, inspiruje i pomaga praktykom Agile i Liberating Structures. Grupa próbuje uwolnić zespoły i organizacje od nieefektywnych sposobów pracy.


Turkusowe Śniadania (o biznesie inaczej)

Ogólnopolska społeczność budująca świadomość samoorganizacji, pracy opartej na zaufaniu i ewolucyjnym rozwoju organizacji. Grupa otwarta dla osób interesujących się tematem "Turkusowej Organizacji".


Un.

Krakowska grupa Agile pod przewodnictwem Kamila Sztandery, powstała w 2016 roku. Na konferencjach i spotkaniach organizowanych przez un., uczestnicy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.


Valueforge

Społeczność osób, które pragną skupić się na dostarczaniu klientom produktów rozwiązujących ich realne problemy i dostarczających wartości, których faktycznie oczekują.


Zwinna Kawa

Otwarta grupa dla wszystkich osób interesujących się zwinnością. Spotkania prowadzone są online i mają charakter merytoryczno-rozrywkowy. Grupa została założona przez Brass Willow.


Zwinna Kawa Warsztat

To wrocławska grupa wykwalifikowanych trenerów i ekspertów, która na swoich spotkaniach wymienia się wiedzą i doświadczeniem oraz rozwiązuje złożone problemy. Każde spotkanie prowadzi sprawdzony ekspert lub uznany praktyk Scruma.


Zwinna Łódź

Pod koniec 2013 roku, pod przewodnictwem Radka Lonta, rozpoczęła działaność Łódzka grupa Agile. W swoich działaniach grupa kieruje sie wizją 3 żagli: wsparcie dla bieżących zadań, organizacja inspirujących spotkań oraz zdobywanie nowej wiedzy.


Zwinne Książki (Agile Book Club)

Grupa spotyka się aby omawiać, dyskutować i komentować książki związane z tematami scruma, agile’a, zwinnego tworzenia produktów i nowoczesnego zarządzania.


Zwinny HR

Inicjatywa mająca na celu rozpoczęcie dyskusji i zanimowanie szeroko pojętej społeczności HR wokół tematów Agile. Każdy uczestnik może przyjść na spotkanie z własnym tematem i wypracować jego rozwiazanie lub znaleźć kierunek.


Agilestok

Agilowa grupa z Białegostoku, zrzeszająca praktyków i entuzjastów zwinnych metod rozwoju oprogramowania. Spotkania prowadzone są głównie w formie warsztatów, na których uczestnicy wymieniają się doświadczeniem, zdobywają nowe umiejętności i wspólnie rozwiązują problemy.


Agile pod Wawelem

Krakowska grupa, do której może dołączyć każdy, kto ma ochotę poznać sympatyków pracy w Agile.


ALE Kraków

Grupa powstała jesienią 2012 roku. Założycielami ALE Kraków są Tomasz Wykowski i Magdalena Blaschke-Picur. Ale Kraków prowadzi cykliczne spotkania, na których promowane są zwinne (Agile) i szczupłe (Lean) praktyki w tworzeniu oprogramowania.


ProductTank Kraków

Grupa powstała dla osób zarządzających produktami, skupiająca się na wymianie poglądów, doświadczeń i pomysłów w obszarze product managementu, product design, rozwoju, zarządzania, kształtowania biznesu, metryk i user experience.


Un.

Krakowska grupa Agile pod przewodnictwem Kamila Sztandery, powstała w 2016 roku. Na konferencjach i spotkaniach organizowanych przez un., uczestnicy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.


LubLean & Agile

Lubelska grupa sympatyków Agile, Lean i Scrum. Na regularnych spotkaniach uczestnicy mogą dyskutować, rozwiązywać wspólnie problemy oraz dzielić się doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami.


Zwinna Łódź

Pod koniec 2013 roku, pod przewodnictwem Radka Lonta, rozpoczęła działaność Łódzka grupa Agile. W swoich działaniach grupa kieruje sie wizją 3 żagli: wsparcie dla bieżących zadań, organizacja inspirujących spotkań oraz zdobywanie nowej wiedzy.


Agile Open Space at STX NEXT

Grupa zainspirowana ideą Agile Coach Camp. Celem jest wymiana wiedzy poprzez rozmowy i warsztaty. Temty spotkań nie są narzucane przez organizatorów, to uczestnicy tworzą wydarzenie zgłaszając zagadnienia, które chcieliby przedyskutować i omówić.


Agile Poznań

Grupa powstała wiosną 2012 roku z chęci dzielenia się i wymiany doświadczeń związanych z uczestnictwem w projektach realizowanych w duchu Lean i Agile. Dawniej istniała pod nazwą PAUG (Poznań Agile User Group), obecnie Agile Poznań.


Agile Dojo Szczecin

Społeczność dla wszystkich zwinnych entuzjastów. Na spotkaniach będziesz mieć możliwość dołączenia do ekspertów, dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem, wzięcia udziału w swoich własnych sesjach problemowych (BYOP) i naładowania baterii dużą ilością energii i pomysłów.


Agile Silesia

Śląska grupa osób zainteresowanych metodykami zwinnymi wystartowała w listopadzie 2013 roku (pierwsze spotkanie odbyło się w grudniu), do tej pory AgileSilesia prowadzi regularne spotkania na terenie Aglomeracji Śląskiej.


Digital People Silesia

Grupa z Katowic organizująca spotkania zarówno w formule warsztatów, jak i dyskusji i luźnej wymiany wiedzy. Digital People Silesia zaprasza na meetupy wszystkie osoby zainteresowane zwinnymi metodykami.


Agile4U

Grupa entuzjastów Agile w Toruniu, jej organizatorami są Krzysztof Pobożan, Agnieszka Wąsowicz i Lidka Krystoforska. Grupa planuje spotkania w luźnej, swobodnej atmosferze w formule prezentacja + open space.


Agile 3M

Trójmiejska grupa Agile pod przywodnictwem Bogdana Baraszkiewicza powstała jesienią 2012 roku. Uczestnicy spotykają się regularnie, a celem spotkań jest wymiana wiedzy i doświadczeń z tematów Agile, Scrum, Lean i Kanban.


ProductTank Tricity

Grupa powstała dla osób zarządzających produktami, skupiająca się na wymianie poglądów, doświadczeń i pomysłów w obszarze product managementu, product design, rozwoju, zarządzania, kształtowania biznesu, metryk i user experience.


Agile Warsaw

Grupa istnieje od 2010 roku. Jej organizatorami są Marek Kirejczyk i Mateusz Srebrny. Spotkania prowadzone są w formie grup dyskusyjnych, prezentacji, lean coffee lub w formie nieformalnych spotkań przy piwie.


Kanban Poland

Warszawska grupa osób zainteresowanych Kanbanem, otwarta zarówno dla doświadczonych praktyków, jak i początkujących osób.


Large Scale Scrum Warsaw

Grupa dla ludzi biznesu, profesjonalistów, inżynierów i wszystkich entuzjastów zwinności, którzy są zainteresowani tworzeniem produktu w dużej skali, upraszczaniem organizacji i podnoszeniem jej adaptacyjności.


Liberating Structures Warszawa

Celem grupy jest dzielenie się doświadczeniami i przemyśleniami na temat stosowania technik Liberating Structures w przyjaznym i wspierającym środowisku. Grupa działa również w Krakowie, Trójmieście i Wrocławiu.


Management 3.0 Meetup Warsaw

Warszawska grupa, podobnie jak krakowska i wrocławska, szuka odpowiedzi na pytania: jak motywować naszych pracowników? jak zmienić kulturę organizacji? jak udoskonalić pracę zespołową i współpracę w organizacji?


ProductTank Warszawa

Grupa dla osób zarządzających produktem, skupiająca się na wymianie poglądów, doświadczeń i pomysłów w obszarze product managementu, product design, rozwoju, zarządzania, kształtowania biznesu, metryk i user experience.


Produkt nad Wisłą / Odrą

Miłośnicy zwinnego zarządzania projektami. Na spotkaniach, uczestnicy wymieniają poglądy, dzielą się wiedzą, doświadczeniami i pomysłami. Grupa skupia się na tym, jak efektywnie zarządzać produktem, jak wykorzystywać metryki, jak podchodzić do user experience, product design i planowania życia produktu.


retroWawa

Miejsce do dzielenia się wiedzą, doświadczeniem i najlepszymi praktykami z życia Scrum Mastera. Spotkania pozbawione są sztywnych ram i formalności, co pozwala na swobodną wymianę myśli.


Scrum Warsaw

Otwarta grupa entuzjastów Scrum. W spotkaniach uczestniczą zarówno osoby z dużym doświadczeniem, jak i osoby początkujące. Celem jest dzielenie się wiedzą na temat Scrum.


Valueforge

Społeczność osób, które pragną skupić się na dostarczaniu klientom produktów rozwiązujących ich realne problemy i dostarczających wartości, których faktycznie oczekują.


Zwinne Książki (Agile Book Club)

Grupa spotyka się aby omawiać, dyskutować i komentować książki związane z tematami scruma, agile’a, zwinnego tworzenia produktów i nowoczesnego zarządzania.


Zwinny HR

Inicjatywa mająca na celu rozpoczęcie dyskusji i zanimowanie szeroko pojętej społeczności HR wokół tematów Agile. Każdy uczestnik może przyjść na spotkanie z własnym tematem i wypracować jego rozwiazanie lub znaleźć kierunek.


Agile Wrocław

Twórcą grupy jest Łukasz Krupa. Misją Agile Wrocław jest tworzenie przestrzeni do zdobywania kompetencji, wymiany doświadczeń, wspólnego rozwiązywania ważnych problemów oraz nawiązywanie nowych kontaktów z członkami społeczności Agile.


Gra o Sens

Celem grupy jest podniesienie poziomu szczęścia w firmach, poprawy atmosfery i motywacji pracowników, "...rewolucjonizujemy organizacje, aby były jeszcze lepszym miejscem do rozwoju."


Management 3.0 Meetup Wroclaw

Wrocławska grupa, podobnie jak krakowska i warszawska, szuka odpowiedzi na pytania: jak motywować pracowników? jak zmienić kulturę organizacji? jak zmienić sposób myślenia menadżerów? jak udoskonalić pracę zespołową w organizacji?


PM in Agile

Grupa jest kontynuacją Agile Addicted, inicjatywy, która przyciągnęła wielu ekspertów i entuzjastów Agile. Inicjatywę PM in Agile stworzyli PMowie z Objectivity, aby umożliwić wymianę wiedzy, czerpanie inspiracji, rozwój i poprawę warsztatu.


Product Peak Ocado Technology Wrocław

Grupa miłośników produktów z Ocado Technology we Wrocławiu. Podczas spotkań uczestnicy mają możliwość wymiany pomysłów i doświadczeń na tematy związane z produktami oraz nauczyć się, jak urzeczywistniać świetne koncepcje i wizje.


ProductTank Wrocław

Grupa dla osób zarządzających produktem, skupiająca się na wymianie poglądów, doświadczeń i pomysłów w obszarze product managementu, product design, rozwoju, zarządzania, kształtowania biznesu, metryk i user experience.


Produkt nad Wisłą / Odrą

Miłośnicy zwinnego zarządzania projektami. Na spotkaniach, uczestnicy wymieniają poglądy, dzielą się wiedzą, doświadczeniami i pomysłami. Grupa skupia się na tym, jak efektywnie zarządzać produktem, jak wykorzystywać metryki, jak podchodzić do user experience, product design i planowania życia produktu.


Zwinna Kawa Warsztat

To wrocławska grupa wykwalifikowanych trenerów i ekspertów, która na swoich spotkaniach wymienia się wiedzą i doświadczeniem oraz rozwiązuje złożone problemy. Każde spotkanie prowadzi sprawdzony ekspert lub uznany praktyk Scruma.


Agile Adept

Grupa zrzeszająca praktyków i pasjonatów zwinności, w której nie znajdziesz pytań bez odpowiedzi, nadęcia i natrętnej sprzedaży.


Agile Coach Camp Poland

Ogólnopolska grupa Agile działająca od 2014 roku. Grupa co roku organizuje spotkanie dla osób związanych z Agile, Scrum, Kanban i Lean, na którym uczestnicy w formie otwartych grup i tematów dzielą sie swoim doświadczeniem i wiedzą.


AgileFit.org/improWizatorium

Inicjatywa pomagająca Scrum Masterom i Agile Coachom, którzy pragną dbać o kondycję swojej wiedzy i warsztatu pracy, poprzez ćwiczenie swoich kompetencji, pokonywanie słabości i konsekwentne dążenie do celu.


Agile/Scrum Community onsite

Ogólnopolska społeczność, która organizuje agilowe spotkania w wielu miastach. Listę spotkań możecie sprawdzić TUTAJ.


Kanban Lean Coffee

Grupa, która powstała dla wszystkich osób zainteresowanych tematami Lean i Kanban. Spotkania prowadzone są w formule Lean Coffee. Organizatorem Grupy jest Radek Orszewski.


LeSS - Large-Scale Scrum - ONLINE

Grupa dla entuzjastów Scrum na dużą skalę (LeSS). Wymieniaj wiedzę i doświadczenie i poznawaj nowych ludzi na całym świecie.


OKR Poland

OKR Poland to miejsce wymiany wiedzy i praktycznych umiejętności dotyczących OKRów, budowania i implementacji strategii


Scrumvival

Grupa, która organizuje darmowe warsztaty dla społeczności Agile. Scrumvival narodził się, aby umożliwić spotkanie i przedyskutowanie rzeczy związanych z prawdziwym Scrumem.


Turkusowe Śniadania (o biznesie inaczej)

Ogólnopolska społeczność budująca świadomość samoorganizacji, pracy opartej na zaufaniu i ewolucyjnym rozwoju organizacji. Grupa otwarta dla osób interesujących się tematem "Turkusowej Organizacji".


Zwinna Kawa

Otwarta grupa dla wszystkich osób interesujących się zwinnością. Spotkania prowadzone są online i mają charakter merytoryczno-rozrywkowy. Grupa została założona przez Brass Willow.


Jeśli jesteś organizatorem lub członkiem grupy, która powinna znaleźć się na liście, napisz do na na biuro@agilepolska.pl.