Chcesz zamieścić grupę na liście? Skontaktu się z nami
Śląska grupa osób zainteresowanych metodykami zwinnymi wystartowała w listopadzie 2013 roku (pierwsze spotkanie odbyło się w grudniu), do tej pory AgileSilesia prowadzi regularne spotkania na terenie Aglomeracji Śląskiej.
Krakowska grupa, do której może dołączyć każdy, kto ma ochotę poznać sympatyków pracy w Agile.
Grupa powstała jesienią 2012 roku. Założycielami ALE Kraków są Tomasz Wykowski i Magdalena Blaschke-Picur. Ale Kraków prowadzi cykliczne spotkania, na których promowane są zwinne (Agile) i szczupłe (Lean) praktyki w tworzeniu oprogramowania.
Grupa powstała dla osób zarządzających produktami, skupiająca się na wymianie poglądów, doświadczeń i pomysłów w obszarze product managementu, product design, rozwoju, zarządzania, kształtowania biznesu, metryk i user experience.
Lubelska grupa sympatyków Agile, Lean i Scrum. Na regularnych spotkaniach uczestnicy mogą dyskutować, rozwiązywać wspólnie problemy oraz dzielić się doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami.
Pod koniec 2013 roku, pod przewodnictwem Radka Lonta, rozpoczęła działaność Łódzka grupa Agile. W swoich działaniach grupa kieruje sie wizją 3 żagli: wsparcie dla bieżących zadań, organizacja inspirujących spotkań oraz zdobywanie nowej wiedzy.
Grupa zrzeszająca praktyków i pasjonatów zwinności, w której nie znajdziesz pytań bez odpowiedzi, nadęcia i natrętnej sprzedaży.
Inicjatywa pomagająca Scrum Masterom i Agile Coachom, którzy pragną dbać o kondycję swojej wiedzy i warsztatu pracy, poprzez ćwiczenie swoich kompetencji, pokonywanie słabości i konsekwentne dążenie do celu.
Ogólnopolska społeczność, która organizuje agilowe spotkania w wielu miastach. Listę spotkań możecie sprawdzić TUTAJ.
Grupa, która powstała dla wszystkich osób zainteresowanych tematami Lean i Kanban. Spotkania prowadzone są w formule Lean Coffee. Organizatorem Grupy jest Radek Orszewski.
Grupa dla entuzjastów Scrum na dużą skalę (LeSS). Wymieniaj wiedzę i doświadczenie i poznawaj nowych ludzi na całym świecie.
OKR Poland to miejsce wymiany wiedzy i praktycznych umiejętności dotyczących OKRów, budowania i implementacji strategii
Grupa, która organizuje darmowe warsztaty dla społeczności Agile. Scrumvival narodził się, aby umożliwić spotkanie i przedyskutowanie rzeczy związanych z prawdziwym Scrumem.
Ogólnopolska społeczność budująca świadomość samoorganizacji, pracy opartej na zaufaniu i ewolucyjnym rozwoju organizacji. Grupa otwarta dla osób interesujących się tematem "Turkusowej Organizacji".
Grupa powstała wiosną 2012 roku z chęci dzielenia się i wymiany doświadczeń związanych z uczestnictwem w projektach realizowanych w duchu Lean i Agile. Dawniej istniała pod nazwą PAUG (Poznań Agile User Group), obecnie Agile Poznań.
Trójmiejska grupa Agile pod przywodnictwem Bogdana Baraszkiewicza powstała jesienią 2012 roku. Uczestnicy spotykają się regularnie, a celem spotkań jest wymiana wiedzy i doświadczeń z tematów Agile, Scrum, Lean i Kanban.
Grupa istnieje od 2010 roku. Jej organizatorami są Marek Kirejczyk i Mateusz Srebrny. Spotkania prowadzone są w formie grup dyskusyjnych, prezentacji, lean coffee lub w formie nieformalnych spotkań przy piwie.
Warszawska grupa osób zainteresowanych Kanbanem, otwarta zarówno dla doświadczonych praktyków, jak i początkujących osób.
Grupa dla ludzi biznesu, profesjonalistów, inżynierów i wszystkich entuzjastów zwinności, którzy są zainteresowani tworzeniem produktu w dużej skali, upraszczaniem organizacji i podnoszeniem jej adaptacyjności.
Społeczność ludzi o podobnych poglądach, która wspiera, inspiruje i pomaga praktykom Agile i Liberating Structures. Grupa próbuje uwolnić zespoły i organizacje od nieefektywnych sposobów pracy.
Warszawska grupa, podobnie jak krakowska i wrocławska, szuka odpowiedzi na pytania: jak motywować naszych pracowników? jak zmienić kulturę organizacji? jak udoskonalić pracę zespołową i współpracę w organizacji?
Miłośnicy zwinnego zarządzania projektami. Na spotkaniach, uczestnicy wymieniają poglądy, dzielą się wiedzą, doświadczeniami i pomysłami. Grupa skupia się na tym, jak efektywnie zarządzać produktem, jak wykorzystywać metryki, jak podchodzić do user experience, product design i planowania życia produktu.
Miejsce do dzielenia się wiedzą, doświadczeniem i najlepszymi praktykami z życia Scrum Mastera. Spotkania pozbawione są sztywnych ram i formalności, co pozwala na swobodną wymianę myśli.
Otwarta grupa entuzjastów Scrum. W spotkaniach uczestniczą zarówno osoby z dużym doświadczeniem, jak i osoby początkujące. Celem jest dzielenie się wiedzą na temat Scrum.
Społeczność osób, które pragną skupić się na dostarczaniu klientom produktów rozwiązujących ich realne problemy i dostarczających wartości, których faktycznie oczekują.
Grupa spotyka się aby omawiać, dyskutować i komentować książki związane z tematami scruma, agile’a, zwinnego tworzenia produktów i nowoczesnego zarządzania.
Twórcą grupy jest Łukasz Krupa. Misją Agile Wrocław jest tworzenie przestrzeni do zdobywania kompetencji, wymiany doświadczeń, wspólnego rozwiązywania ważnych problemów oraz nawiązywanie nowych kontaktów z członkami społeczności Agile.
Celem grupy jest podniesienie poziomu szczęścia w firmach, poprawy atmosfery i motywacji pracowników, "...rewolucjonizujemy organizacje, aby były jeszcze lepszym miejscem do rozwoju."
Grupa miłośników produktów z Ocado Technology we Wrocławiu. Podczas spotkań uczestnicy mają możliwość wymiany pomysłów i doświadczeń na tematy związane z produktami oraz nauczyć się, jak urzeczywistniać świetne koncepcje i wizje.
Miłośnicy zwinnego zarządzania projektami. Na spotkaniach, uczestnicy wymieniają poglądy, dzielą się wiedzą, doświadczeniami i pomysłami. Grupa skupia się na tym, jak efektywnie zarządzać produktem, jak wykorzystywać metryki, jak podchodzić do user experience, product design i planowania życia produktu.
Jesteś organizatorem lub członkiem grupy, która porusza temty Agile? Wyślij link oraz krótki opis grupy na biuro@agilepolska.pl lub poprzez formularz, a my zamieścimy ją na liście.