Trójmiejska grupa Agile pod przywodnictwem Bogdana Baraszkiewicza powstała jesienią 2012 roku. Uczestnicy spotykają się regularnie, a celem spotkań jest wymiana wiedzy i doświadczeń z tematów Agile, Scrum, Lean i Kanban.
Grupa entuzjastów Agile w Toruniu, jej organizatorami są Krzysztof Pobożan, Agnieszka Wąsowicz i Lidka Krystoforska. Grupa planuje spotkania w luźnej, swobodnej atmosferze w formule prezentacja + open space.
Grupa zrzeszająca praktyków i pasjonatów zwinności, w której nie znajdziesz pytań bez odpowiedzi, nadęcia i natrętnej sprzedaży.
Ogólnopolska grupa Agile działająca od 2014 roku. Grupa co roku organizuje spotkanie dla osób związanych z Agile, Scrum, Kanban i Lean, na którym uczestnicy w formie otwartych grup i tematów dzielą sie swoim doświadczeniem i wiedzą.
Społeczność dla wszystkich zwinnych entuzjastów. Na spotkaniach będziesz mieć możliwość dołączenia do ekspertów, dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem, wzięcia udziału w swoich własnych sesjach problemowych (BYOP) i naładowania baterii dużą ilością energii i pomysłów.
Inicjatywa pomagająca Scrum Masterom i Agile Coachom, którzy pragną dbać o kondycję swojej wiedzy i warsztatu pracy, poprzez ćwiczenie swoich kompetencji, pokonywanie słabości i konsekwentne dążenie do celu.
Społeczność osób, które pragną skupić się na dostarczaniu klientom produktów rozwiązujących ich realne problemy i dostarczających wartości, których faktycznie oczekują.
Grupa zainspirowana ideą Agile Coach Camp. Celem jest wymiana wiedzy poprzez rozmowy i warsztaty. Temty spotkań nie są narzucane przez organizatorów, to uczestnicy tworzą wydarzenie zgłaszając zagadnienia, które chcieliby przedyskutować i omówić.
Krakowska grupa, do której może dołączyć każdy, kto ma ochotę poznać sympatyków pracy w Agile.
Grupa powstała wiosną 2012 roku z chęci dzielenia się i wymiany doświadczeń związanych z uczestnictwem w projektach realizowanych w duchu Lean i Agile. Dawniej istniała pod nazwą PAUG (Poznań Agile User Group), obecnie Agile Poznań.
Ogólnopolska społeczność, która organizuje agilowe spotkania w wielu miastach. Listę spotkań możecie sprawdzić TUTAJ.
Śląska grupa osób zainteresowanych metodykami zwinnymi wystartowała w listopadzie 2013 roku (pierwsze spotkanie odbyło się w grudniu), do tej pory AgileSilesia prowadzi regularne spotkania na terenie Aglomeracji Śląskiej.
Agilowa grupa z Białegostoku, zrzeszająca praktyków i entuzjastów zwinnych metod rozwoju oprogramowania. Spotkania prowadzone są głównie w formie warsztatów, na których uczestnicy wymieniają się doświadczeniem, zdobywają nowe umiejętności i wspólnie rozwiązują problemy.
Grupa istnieje od 2010 roku. Jej organizatorami są Marek Kirejczyk i Mateusz Srebrny. Spotkania prowadzone są w formie grup dyskusyjnych, prezentacji, lean coffee lub w formie nieformalnych spotkań przy piwie.
Twórcą grupy jest Łukasz Krupa. Misją Agile Wrocław jest tworzenie przestrzeni do zdobywania kompetencji, wymiany doświadczeń, wspólnego rozwiązywania ważnych problemów oraz nawiązywanie nowych kontaktów z członkami społeczności Agile.
Grupa powstała jesienią 2012 roku. Założycielami ALE Kraków są Tomasz Wykowski i Magdalena Blaschke-Picur. Ale Kraków prowadzi cykliczne spotkania, na których promowane są zwinne (Agile) i szczupłe (Lean) praktyki w tworzeniu oprogramowania.
Grupa z Katowic organizująca spotkania zarówno w formule warsztatów, jak i dyskusji i luźnej wymiany wiedzy. Digital People Silesia zaprasza na meetupy wszystkie osoby zainteresowane zwinnymi metodykami.
Celem grupy jest podniesienie poziomu szczęścia w firmach, poprawy atmosfery i motywacji pracowników, "...rewolucjonizujemy organizacje, aby były jeszcze lepszym miejscem do rozwoju."
Warszawska grupa osób zainteresowanych Kanbanem, otwarta zarówno dla doświadczonych praktyków, jak i początkujących osób.
Grupa dla ludzi biznesu, profesjonalistów, inżynierów i wszystkich entuzjastów zwinności, którzy są zainteresowani tworzeniem produktu w dużej skali, upraszczaniem organizacji i podnoszeniem jej adaptacyjności.
Grupa dla entuzjastów Scrum na dużą skalę (LeSS). Wymieniaj wiedzę i doświadczenie i poznawaj nowych ludzi na całym świecie.
Celem grupy jest dzielenie się doświadczeniami i przemyśleniami na temat stosowania technik Liberating Structures w przyjaznym i wspierającym środowisku. Grupa działa również w Warszawie, Trójmieście i Wrocławiu.
Celem grupy jest dzielenie się doświadczeniami i przemyśleniami na temat stosowania technik Liberating Structures w przyjaznym i wspierającym środowisku. Grupa działa również w Krakowie, Trójmieście i Wrocławiu.
Lubelska grupa sympatyków Agile, Lean i Scrum. Na regularnych spotkaniach uczestnicy mogą dyskutować, rozwiązywać wspólnie problemy oraz dzielić się doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami.
Warszawska grupa, podobnie jak krakowska i wrocławska, szuka odpowiedzi na pytania: jak motywować naszych pracowników? jak zmienić kulturę organizacji? jak udoskonalić pracę zespołową i współpracę w organizacji?
Wrocławska grupa, podobnie jak krakowska i warszawska, szuka odpowiedzi na pytania: jak motywować pracowników? jak zmienić kulturę organizacji? jak zmienić sposób myślenia menadżerów? jak udoskonalić pracę zespołową w organizacji?
OKR Poland to miejsce wymiany wiedzy i praktycznych umiejętności dotyczących OKRów, budowania i implementacji strategii
Grupa jest kontynuacją Agile Addicted, inicjatywy, która przyciągnęła wielu ekspertów i entuzjastów Agile. Inicjatywę PM in Agile stworzyli PMowie z Objectivity, aby umożliwić wymianę wiedzy, czerpanie inspiracji, rozwój i poprawę warsztatu.
Grupa miłośników produktów z Ocado Technology we Wrocławiu. Podczas spotkań uczestnicy mają możliwość wymiany pomysłów i doświadczeń na tematy związane z produktami oraz nauczyć się, jak urzeczywistniać świetne koncepcje i wizje.
Grupa powstała dla osób zarządzających produktami, skupiająca się na wymianie poglądów, doświadczeń i pomysłów w obszarze product managementu, product design, rozwoju, zarządzania, kształtowania biznesu, metryk i user experience.
Grupa powstała dla osób zarządzających produktami, skupiająca się na wymianie poglądów, doświadczeń i pomysłów w obszarze product managementu, product design, rozwoju, zarządzania, kształtowania biznesu, metryk i user experience.
Grupa dla osób zarządzających produktem, skupiająca się na wymianie poglądów, doświadczeń i pomysłów w obszarze product managementu, product design, rozwoju, zarządzania, kształtowania biznesu, metryk i user experience.
Grupa dla osób zarządzających produktem, skupiająca się na wymianie poglądów, doświadczeń i pomysłów w obszarze product managementu, product design, rozwoju, zarządzania, kształtowania biznesu, metryk i user experience.
Miłośnicy zwinnego zarządzania projektami. Na spotkaniach, uczestnicy wymieniają poglądy, dzielą się wiedzą, doświadczeniami i pomysłami. Grupa skupia się na tym, jak efektywnie zarządzać produktem, jak wykorzystywać metryki, jak podchodzić do user experience, product design i planowania życia produktu.
Celem grupy jest promowanie i poszerzanie wiedzy na temat zwinnych metod wytwarzania produktów, dzielenie się dobrymi praktykami oraz networking. Tematy będą pokrywały takie obszary jak Lean, Agile, Scrum, Kanban, XP, Leadership.
Miejsce do dzielenia się wiedzą, doświadczeniem i najlepszymi praktykami z życia Scrum Mastera. Spotkania pozbawione są sztywnych ram i formalności, co pozwala na swobodną wymianę myśli.
Otwarta grupa entuzjastów Scrum. W spotkaniach uczestniczą zarówno osoby z dużym doświadczeniem, jak i osoby początkujące. Celem jest dzielenie się wiedzą na temat Scrum.
Grupa, która organizuje darmowe warsztaty dla społeczności Agile. Scrumvival narodził się, aby umożliwić spotkanie i przedyskutowanie rzeczy związanych z prawdziwym Scrumem.
Społeczność ludzi o podobnych poglądach, która wspiera, inspiruje i pomaga praktykom Agile i Liberating Structures. Grupa próbuje uwolnić zespoły i organizacje od nieefektywnych sposobów pracy.
Ogólnopolska społeczność budująca świadomość samoorganizacji, pracy opartej na zaufaniu i ewolucyjnym rozwoju organizacji. Grupa otwarta dla osób interesujących się tematem "Turkusowej Organizacji".
Krakowska grupa Agile pod przewodnictwem Kamila Sztandery, powstała w 2016 roku. Na konferencjach i spotkaniach organizowanych przez un., uczestnicy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Grupa, która powstała dla wszystkich osób zainteresowanych tematami Lean i Kanban. Spotkania prowadzone są w formule Lean Coffee. Organizatorem Grupy jest Radek Orszewski.
Otwarta grupa dla wszystkich osób interesujących się zwinnością. Spotkania prowadzone są online i mają charakter merytoryczno-rozrywkowy. Grupa została założona przez Brass Willow.
To wrocławska grupa wykwalifikowanych trenerów i ekspertów, która na swoich spotkaniach wymienia się wiedzą i doświadczeniem oraz rozwiązuje złożone problemy. Każde spotkanie prowadzi sprawdzony ekspert lub uznany praktyk Scruma.
Pod koniec 2013 roku, pod przewodnictwem Radka Lonta, rozpoczęła działaność Łódzka grupa Agile. W swoich działaniach grupa kieruje sie wizją 3 żagli: wsparcie dla bieżących zadań, organizacja inspirujących spotkań oraz zdobywanie nowej wiedzy.
Grupa spotyka się aby omawiać, dyskutować i komentować książki związane z tematami scruma, agile’a, zwinnego tworzenia produktów i nowoczesnego zarządzania.
Inicjatywa mająca na celu rozpoczęcie dyskusji i zanimowanie szeroko pojętej społeczności HR wokół tematów Agile. Każdy uczestnik może przyjść na spotkanie z własnym tematem i wypracować jego rozwiazanie lub znaleźć kierunek.
Agilowa grupa z Białegostoku, zrzeszająca praktyków i entuzjastów zwinnych metod rozwoju oprogramowania. Spotkania prowadzone są głównie w formie warsztatów, na których uczestnicy wymieniają się doświadczeniem, zdobywają nowe umiejętności i wspólnie rozwiązują problemy.
Krakowska grupa, do której może dołączyć każdy, kto ma ochotę poznać sympatyków pracy w Agile.
Grupa powstała jesienią 2012 roku. Założycielami ALE Kraków są Tomasz Wykowski i Magdalena Blaschke-Picur. Ale Kraków prowadzi cykliczne spotkania, na których promowane są zwinne (Agile) i szczupłe (Lean) praktyki w tworzeniu oprogramowania.
Celem grupy jest dzielenie się doświadczeniami i przemyśleniami na temat stosowania technik Liberating Structures w przyjaznym i wspierającym środowisku. Grupa działa również w Warszawie, Trójmieście i Wrocławiu.
Grupa powstała dla osób zarządzających produktami, skupiająca się na wymianie poglądów, doświadczeń i pomysłów w obszarze product managementu, product design, rozwoju, zarządzania, kształtowania biznesu, metryk i user experience.
Krakowska grupa Agile pod przewodnictwem Kamila Sztandery, powstała w 2016 roku. Na konferencjach i spotkaniach organizowanych przez un., uczestnicy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Lubelska grupa sympatyków Agile, Lean i Scrum. Na regularnych spotkaniach uczestnicy mogą dyskutować, rozwiązywać wspólnie problemy oraz dzielić się doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami.
Pod koniec 2013 roku, pod przewodnictwem Radka Lonta, rozpoczęła działaność Łódzka grupa Agile. W swoich działaniach grupa kieruje sie wizją 3 żagli: wsparcie dla bieżących zadań, organizacja inspirujących spotkań oraz zdobywanie nowej wiedzy.
Grupa zainspirowana ideą Agile Coach Camp. Celem jest wymiana wiedzy poprzez rozmowy i warsztaty. Temty spotkań nie są narzucane przez organizatorów, to uczestnicy tworzą wydarzenie zgłaszając zagadnienia, które chcieliby przedyskutować i omówić.
Grupa powstała wiosną 2012 roku z chęci dzielenia się i wymiany doświadczeń związanych z uczestnictwem w projektach realizowanych w duchu Lean i Agile. Dawniej istniała pod nazwą PAUG (Poznań Agile User Group), obecnie Agile Poznań.
Społeczność dla wszystkich zwinnych entuzjastów. Na spotkaniach będziesz mieć możliwość dołączenia do ekspertów, dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem, wzięcia udziału w swoich własnych sesjach problemowych (BYOP) i naładowania baterii dużą ilością energii i pomysłów.
Śląska grupa osób zainteresowanych metodykami zwinnymi wystartowała w listopadzie 2013 roku (pierwsze spotkanie odbyło się w grudniu), do tej pory AgileSilesia prowadzi regularne spotkania na terenie Aglomeracji Śląskiej.
Grupa z Katowic organizująca spotkania zarówno w formule warsztatów, jak i dyskusji i luźnej wymiany wiedzy. Digital People Silesia zaprasza na meetupy wszystkie osoby zainteresowane zwinnymi metodykami.
Grupa entuzjastów Agile w Toruniu, jej organizatorami są Krzysztof Pobożan, Agnieszka Wąsowicz i Lidka Krystoforska. Grupa planuje spotkania w luźnej, swobodnej atmosferze w formule prezentacja + open space.
Trójmiejska grupa Agile pod przywodnictwem Bogdana Baraszkiewicza powstała jesienią 2012 roku. Uczestnicy spotykają się regularnie, a celem spotkań jest wymiana wiedzy i doświadczeń z tematów Agile, Scrum, Lean i Kanban.
Grupa powstała dla osób zarządzających produktami, skupiająca się na wymianie poglądów, doświadczeń i pomysłów w obszarze product managementu, product design, rozwoju, zarządzania, kształtowania biznesu, metryk i user experience.
Społeczność osób, które pragną skupić się na dostarczaniu klientom produktów rozwiązujących ich realne problemy i dostarczających wartości, których faktycznie oczekują.
Grupa istnieje od 2010 roku. Jej organizatorami są Marek Kirejczyk i Mateusz Srebrny. Spotkania prowadzone są w formie grup dyskusyjnych, prezentacji, lean coffee lub w formie nieformalnych spotkań przy piwie.
Warszawska grupa osób zainteresowanych Kanbanem, otwarta zarówno dla doświadczonych praktyków, jak i początkujących osób.
Grupa dla ludzi biznesu, profesjonalistów, inżynierów i wszystkich entuzjastów zwinności, którzy są zainteresowani tworzeniem produktu w dużej skali, upraszczaniem organizacji i podnoszeniem jej adaptacyjności.
Celem grupy jest dzielenie się doświadczeniami i przemyśleniami na temat stosowania technik Liberating Structures w przyjaznym i wspierającym środowisku. Grupa działa również w Krakowie, Trójmieście i Wrocławiu.
Warszawska grupa, podobnie jak krakowska i wrocławska, szuka odpowiedzi na pytania: jak motywować naszych pracowników? jak zmienić kulturę organizacji? jak udoskonalić pracę zespołową i współpracę w organizacji?
Grupa dla osób zarządzających produktem, skupiająca się na wymianie poglądów, doświadczeń i pomysłów w obszarze product managementu, product design, rozwoju, zarządzania, kształtowania biznesu, metryk i user experience.
Miłośnicy zwinnego zarządzania projektami. Na spotkaniach, uczestnicy wymieniają poglądy, dzielą się wiedzą, doświadczeniami i pomysłami. Grupa skupia się na tym, jak efektywnie zarządzać produktem, jak wykorzystywać metryki, jak podchodzić do user experience, product design i planowania życia produktu.
Miejsce do dzielenia się wiedzą, doświadczeniem i najlepszymi praktykami z życia Scrum Mastera. Spotkania pozbawione są sztywnych ram i formalności, co pozwala na swobodną wymianę myśli.
Otwarta grupa entuzjastów Scrum. W spotkaniach uczestniczą zarówno osoby z dużym doświadczeniem, jak i osoby początkujące. Celem jest dzielenie się wiedzą na temat Scrum.
Grupa spotyka się aby omawiać, dyskutować i komentować książki związane z tematami scruma, agile’a, zwinnego tworzenia produktów i nowoczesnego zarządzania.
Inicjatywa mająca na celu rozpoczęcie dyskusji i zanimowanie szeroko pojętej społeczności HR wokół tematów Agile. Każdy uczestnik może przyjść na spotkanie z własnym tematem i wypracować jego rozwiazanie lub znaleźć kierunek.
Twórcą grupy jest Łukasz Krupa. Misją Agile Wrocław jest tworzenie przestrzeni do zdobywania kompetencji, wymiany doświadczeń, wspólnego rozwiązywania ważnych problemów oraz nawiązywanie nowych kontaktów z członkami społeczności Agile.
Celem grupy jest podniesienie poziomu szczęścia w firmach, poprawy atmosfery i motywacji pracowników, "...rewolucjonizujemy organizacje, aby były jeszcze lepszym miejscem do rozwoju."
Wrocławska grupa, podobnie jak krakowska i warszawska, szuka odpowiedzi na pytania: jak motywować pracowników? jak zmienić kulturę organizacji? jak zmienić sposób myślenia menadżerów? jak udoskonalić pracę zespołową w organizacji?
Grupa jest kontynuacją Agile Addicted, inicjatywy, która przyciągnęła wielu ekspertów i entuzjastów Agile. Inicjatywę PM in Agile stworzyli PMowie z Objectivity, aby umożliwić wymianę wiedzy, czerpanie inspiracji, rozwój i poprawę warsztatu.
Grupa miłośników produktów z Ocado Technology we Wrocławiu. Podczas spotkań uczestnicy mają możliwość wymiany pomysłów i doświadczeń na tematy związane z produktami oraz nauczyć się, jak urzeczywistniać świetne koncepcje i wizje.
Grupa dla osób zarządzających produktem, skupiająca się na wymianie poglądów, doświadczeń i pomysłów w obszarze product managementu, product design, rozwoju, zarządzania, kształtowania biznesu, metryk i user experience.
Miłośnicy zwinnego zarządzania projektami. Na spotkaniach, uczestnicy wymieniają poglądy, dzielą się wiedzą, doświadczeniami i pomysłami. Grupa skupia się na tym, jak efektywnie zarządzać produktem, jak wykorzystywać metryki, jak podchodzić do user experience, product design i planowania życia produktu.
Grupa, która powstała dla wszystkich osób zainteresowanych tematami Lean i Kanban. Spotkania prowadzone są w formule Lean Coffee. Organizatorem Grupy jest Radek Orszewski.
To wrocławska grupa wykwalifikowanych trenerów i ekspertów, która na swoich spotkaniach wymienia się wiedzą i doświadczeniem oraz rozwiązuje złożone problemy. Każde spotkanie prowadzi sprawdzony ekspert lub uznany praktyk Scruma.
Grupa zrzeszająca praktyków i pasjonatów zwinności, w której nie znajdziesz pytań bez odpowiedzi, nadęcia i natrętnej sprzedaży.
Ogólnopolska grupa Agile działająca od 2014 roku. Grupa co roku organizuje spotkanie dla osób związanych z Agile, Scrum, Kanban i Lean, na którym uczestnicy w formie otwartych grup i tematów dzielą sie swoim doświadczeniem i wiedzą.
Inicjatywa pomagająca Scrum Masterom i Agile Coachom, którzy pragną dbać o kondycję swojej wiedzy i warsztatu pracy, poprzez ćwiczenie swoich kompetencji, pokonywanie słabości i konsekwentne dążenie do celu.
Ogólnopolska społeczność, która organizuje agilowe spotkania w wielu miastach. Listę spotkań możecie sprawdzić TUTAJ.
Grupa dla entuzjastów Scrum na dużą skalę (LeSS). Wymieniaj wiedzę i doświadczenie i poznawaj nowych ludzi na całym świecie.
OKR Poland to miejsce wymiany wiedzy i praktycznych umiejętności dotyczących OKRów, budowania i implementacji strategii
Grupa, która organizuje darmowe warsztaty dla społeczności Agile. Scrumvival narodził się, aby umożliwić spotkanie i przedyskutowanie rzeczy związanych z prawdziwym Scrumem.
Ogólnopolska społeczność budująca świadomość samoorganizacji, pracy opartej na zaufaniu i ewolucyjnym rozwoju organizacji. Grupa otwarta dla osób interesujących się tematem "Turkusowej Organizacji".
Otwarta grupa dla wszystkich osób interesujących się zwinnością. Spotkania prowadzone są online i mają charakter merytoryczno-rozrywkowy. Grupa została założona przez Brass Willow.
Jeśli jesteś organizatorem lub członkiem grupy, która powinna znaleźć się na liście, napisz do na na biuro@agilepolska.pl.