UWAGA! Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Więcej AKCEPTUJĘ

Buduj swoją markę razem z Agile Polską!


Zwiększ widoczność swoich szkoleń

Strona ze szkoleniami jest jedną z najchętniej odwiedzanych stron przez naszych czytelników. Sprawdź co zyskujesz promując swoje kursy na Agile Polska:

Twoja oferta trafia do grupy osób interesujących się Agilem i szukających rozwoju.
Twoja oferta wyróżnia się na tle innych szkoleń/warsztatów.
Wzrasta rozpoznawalność Twojej firmy, marki wśród entuzjastów Agile.

Promocja dotyczy jednego, wybranego warsztatu.
W ramach promocji otrzymasz:

Post promujący - post promujący Twoje szkolenie, trenerów oraz firmę ukaże się w naszych social mediach (Facebook, Twitter, Linkedin).

Informacja w Zwinnym Przewodniku - Zwinny Przewodnik to tygodniowe zestawienie praktycznych, agilowych informacji, które ukazuje się w każdy poniedziałek. Cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem naszych czytelników. Informacja o Twoim szkoleniu z bezpośrednim linkiem do niego zostanie w nim zamieszczona.

Wyróżnienie - szkolenie zostanie wyróżnione i trafi na szczyt listy ze szkoleniami oraz zostanie zamieszczone na stronie głównej.


Cena: 1000 zł netto
Jeśli jesteś zainteresowany promocją swojego szkolenia, napisz do nas biuro@agilepolska.pl.Wyróżnij ofertę pracy

Lista ofert pracy jest najczęściej odwiedzaną stroną przez czytelników. Znajduje się na niej dużo pozycji. Warto zadbać o dobrą widoczność ofert z Twojej firmy.

Promocja oferty pracy trwa jeden miesiąc. Sprawdź co zyskujesz promując ofertę pracy na Agile Polska:

Twoja oferta trafia do grupy osób interesujących się Agilem i szukających pracy oraz doświadczenia w roli Agile Coacha, Scrum Mastera lub Product Ownera.
Twoja oferta wyróżnia się na tle innych ogłoszeń o pracę.
Wzrasta rozpoznawalność Twojej firmy, marki wśród entuzjastów Agile.

W ramach promocji otrzymasz:

Post promujący - post promujący ofertę pracy ukaże się w naszych social mediach (Facebook, Twitter, Linkedin). W poście zamieszczony będzie link prowadzący do oferty na Twojej stronie (możemy tez stworzyć prostą podstronę z Twoją ofertą).

Informacja w Zwinnym Przewodniku - Zwinny Przewodnik to tygodniowe zestawienie praktycznych, agilowych informacji, które ukazuje się w każdy poniedziałek. Cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem naszych czytelników. Informacja o ofercie pracy z bezpośrednim linkiem do niej zostanie w nim zamieszczona.

Wyróżnienie - oferta pracy zostanie wyróżniona i trafi na szczyt listy z ogłoszeniami o pracę oraz zostanie zamieszczona na stronie głównej.


Cena: 300 zł netto
Jeśli jesteś zainteresowany promocją oferty pracy, napisz do nas biuro@agilepolska.pl.Patronat medialny

Chętnie podejmujemy współpracę jako partner medialny z organizatorami wydarzeń związanych z tematyką Agile.
W zamian za logo Agile Polski na stronie wydarzenia, oferujemy dwie informacje promujące event na stronie głównej oraz dwa posty w naszych social mediach. Jeśli dodatkowo otrzymamy akredytację medialną, opublikujemy relację - jest to świetna forma reklamy kolejnej edycji wydarzenia.


Jeśli jesteś zainteresowany partnerstwem medialnym napisz do nas na biuro@agilepolska.pl.