Professional Agile Leadership Essentials

Aby odnieść sukces w dzisiejszym świecie trzeba szybko reagować na zmiany na rynku oraz wykorzystywać nadarzające się okazje.

 Dlatego co raz więcej firm chce być Agile. Dążenie do zwinnej organizacji wymaga głębokich zmian u wszystkich zaangażowanych osób, a także wspólnego celu i sposobów współpracy. W czasie transformacji, podczas której organizacja staje się zwinna, rola kadry menadżerskiej i każdej osoby w roli lidera jest niezbędna. Professional Agile Leadership Essentials to certyfikowane szkolenie od Scrum.org, które bazuje na potrzebach organizacji i wspiera liderów oraz menadżerów podczas wprowadzania zmian.

Szkolenie PAL-E między innymi pozwala zrozumieć, jak bycie zwinnym wspiera biznes, wartość biznesową i jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu zespołu, szczególnie w niepewnych warunkach biznesowych.

Na szkoleniu omawiane są takie tematy, jak:
– dlaczego Agile jest ważny,
– wyzwania Agile i jak je przezwyciężyć,
– jak utrzymać Agility,
– rozwój ludzi i kultury,
– mierzenie zwinności,
– skalowanie.

Jeśli uważasz, że to szkolenie jest dla Ciebie lub osób w Twojej organizacji zaglądnij na https://www.scrum.org/courses/professional-agile-leadership-essentials-2021-02-13-43897 i sprawdź szczegóły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.