Porozmawiajmy o zwinnej transformacji

„Twoja transformacja jest lepsza niż moja” to seria podcastów Michała Rosołowskiego.

Wiosną 2021 r. odbędzie się już jedenasta edycja organizowanej przez Motorolę Solutions Systems Polska konferencji Agile Swarming. Motywem przewodnim wydarzenia będzie zwinna transformacja w skali. Michał Rosołowski, Agile Coach w Motoroli Solutions wprowadzi pasjonatów Agile w tematykę konferencji za pomocą serii podcastów pod hasłem „Twoja transformacja jest lepsza niż moja”.

Michał Rosołowski jest ekspertem Motoroli Solutions w tematyce Agile oraz jednym z organizatorów Agile Swarming. Na co dzień pomaga liderom i zespołom krakowskiego oddziału firmy wprowadzać bardziej zwinny sposób pracy. O Agile’owej transformacji wie prawie wszystko, a teraz swoją wiedzą i doświadczeniem podzieli się wspólnie z zaproszonymi gośćmi za pośrednictwem autorskiej serii podcastów realizowanych pod szyldem „Twoja transformacja jest lepsza niż moja”.

Michał Rosołowski, Motorola Solutions
Michał Rosołowski, Motorola Solutions

Seria podcastów składać się będzie z 6 odcinków, każdy z nich poświęcony zostanie innemu aspektowi zwinnej transformacji w skali. Pierwsza odsłona cyklu dotyczy ważnego aspektu Agile, tj. wyboru frameworku.  Kolejne odcinki dotyczyć będą takich tematów, jak: PO bez hierarchii, Retrospektywy dla całej organizacji, czy Co robi Agile Coach? Propozycje zagadnień, które warto poruszyć w ramach podcastów zgłaszać także mogą sami słuchacze – za pośrednictwem LinkedIna.  

Agile Swarming Poland 2021

Organizowana przez Motorolę Solutions konferencja jest cyklicznym, corocznym dwudniowym wydarzeniem, zrzeszającym kilkudziesięciu prelegentów – ekspertów Agile oraz kilkuset uczestników z całej Polski, a także spoza niej. Każda edycja wydarzenia rokrocznie gromadzi także Keynote Sperakerów, ekspertów Agile w skali światowej. W ubiegłym roku w wydarzeniu udział wzięli reprezentanci ponad 70 firm. Motywem przewodnim nadchodzącej konferencji, planowanej na kwiecień 2021 r, są empiryczne metody oceny i doskonalenia trwającej transformacji zwinnej. Stąd jej hasło przewodnie „Empirical Level Up”. Wkrótce organizatorzy przekażą więcej informacji o wydarzeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *