Przemyślmy Agile

Przemyślmy Agile. O tym, dlaczego zwinne zespoły nie mają nic wspólnego z biznesową zwinnością

Autor: Dr Klaus Leopold
Tłumaczenie: Justyna Pindel

Książka opowiada historię firmy, która przeprowadza transformację Agile dla swoich 600 pracowników. Mimo podręcznikowego wdrożenia zwinnych metod i narzędzi pracy, czas dostarczania produktu na rynek okazał się być dłuższy niż przed transformacją. Dlaczego nie udało się osiągnąć wyznaczonego celu? Przecież zwinne zespoły działają szybciej i efektywniej! Brzmi znajomo? Autor wskaże na powyższym przykładzie co poszło nie tak i na co warto zwrócić uwagę przed wprowadzaniem zmian. Poznasz model Flight Level i dowiesz się, czym jest prawdziwa zwinność biznesowa

Przemyślmy Agile Klausa Leopolda to książka pełna inspiracji i praktycznych wskazówek, dzięki którym spojrzysz na swoją organizację z innej perspektywy. Możesz ją zamówić na www.przemyslmyagile.pl. Sam autor to jeden z pierwszych na świecie trenerów i coachów Lean Kanban, założyciel Flight Levels Academy oraz pionier Kanban z wieloletnim doświadczeniem w usprawnianiu pracy organizacji z różnych branż.

Książkę na język polski przełożyła Justyna Pindel – zwolenniczka i propagatorka Kanbana w Polsce, autorka książki Kanban Compass, współorganizatorka ACE! Conference oraz podcaster w Agile Book Club.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *