XI Międzynarodowa Naukowa Konferencja Coachingu

XI Międzynarodowa Naukowa Konferencja Coachingu pod hasłem: Coaching jako narzędzie do budowania dobrostanu odbędzie się od 27 do 28 maja w Warszawie.

Podczas konferencji, swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się specjaliści z dziedziny coachingu, psychologii i zarządzania – naukowcy, badacze, twórcy coachingowych modeli i narzędzi, autorzy książek, mentorzy i superwizorzy oraz profesjonalni coachowie – praktycy. Gośćmi specjalnymi tegorocznej edycji będą dr Ilona Boniwell, dr Tim Anstiss, prof. dr hab. Łukasz Kaczmarek, prof. dr hab. Piotr Baron oraz Agnieszka Zawadzka-Jabłonowska.

Podczas konferencji odbędą się sesje plenarne, wystąpienia i warsztaty prowadzone przez polskich i międzynarodowych ekspertów: coachów, mentorów i superwizorów.

Na wydarzenie zapraszamy coachów, trenerów, mentorów, superwizorów, ekspertów HR, HR-biznes partnerów, managerów, przedsiębiorców, studentów, doktorantów, a także wszystkie osoby zainteresowane coachingiem, rozwojem osobistym i zawodowym oraz dobrostanem.

Dla naszych czytelników organizatorzy przyznali zniżkę 600 zł. Wystarczy, że w formularzu rejestracyjnym w uwagach wpiszecie Agile Polska.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na www.kozminski.edu.pl/xi-mnkc/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.