VIII Konferencja PROFECTUS

VIII Konferencja Trenersko – Coachingowa PROFECTUS „Szkolenia i Coaching – w poszukiwaniu prawdy o własnym przywództwie” odbędzie się w dniach ​ 8-9 czerwca ​ 2019 roku w Krakowie na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.


Tegoroczne spotkanie będzie dotyczyło roli przywódcy, lidera, managera. Adresowane jest do profesjonalnych coachów, trenerów, facylitatorów, mentorów, ekspertów HR, managerów oraz wszystkich pasjonatów chcących zwiększyć kompetencje w obszarze coachingu, trenerstwa i facylitacji.

Dzisiejszy lider zmianę zaczyna od siebie. Umiejętność nieustającego uczenia, identyfikacja słabych i mocnych stron oraz zdolność kreowania możliwości do ciągłego rozwoju są dziś jednym z fundamentalnych warunków. W dobie kryzysu autorytetów jakakolwiek niespójność komunikatów i działań skutkuje spadkiem zaangażowania pracowników. Integralność i wiarygodność lidera są istotniejsze niż kiedykolwiek. Najskuteczniejsze firmy na świecie odchodzą od podejścia hierarchicznego. Ważna staje się umiejętność kształtowania i wyznaczania rytmu działań tworzącego angażujące środowisko pracy.

Podczas Konferencji PROFECTUS organizatorzy zaproszą Was do rozmowy i refleksji nad swoim prawdziwym “ja” w roli przywódczej. Wspólnie z prelegentami zastanowimy się jak poprzez szkolenia, coaching i facylitację zwiększać świadomość w roli, być uczciwym z samym sobą, brać odpowiedzialność, inspirować i prowadzić dając tym samym poczucie bezpieczeństwa.

Zapisy na:
http://www.konferencjaprofectus.pl/zapisyform/

Więcej informacji;
http://www.konferencjaprofectus.pl/ https://www.facebook.com/konferencjaprofectus/.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *