X Międzynarodowa Naukowa Konferencja Coachingu pod hasłem: Coaching – nowe perspektywy i wyzwania

Jako partnerzy wydarzenia zapraszamy do udziału w Konferencji, której celem jest uzyskanie odpowiedzi na pytania o przyszłość coachingu oraz wyzwania, przed jakimi stoi coaching w Polsce i na świecie.

Konferencję  współtworzyć będą wybitni eksperci – w roli keynote speaker’ów wystąpią między innymi:
dr Lise Lewis
dr John Scherer
prof. dr. hab. Bogusława Dorota Gołębniak
dr Lidia Czarkowska

Zachęcamy do współtworzenia tego wydarzenia i zgłaszania prelekcji i/lub warsztatów oraz artykułów do publikacji konferencyjnej poprzez stronę: https://form.jotform.com/90304836549967. Termin zgłoszeń upływa 18 marca 2019 r.

Osobom, które przy zapisie powołają się na „Agile Polska” przysługuje promocyjna cena 800 zł (jest to aż 600 zł zniżki od ceny podstawowej). Informacje o przysługujących zniżkach znajdują się na stronie konferencji w Formularzu Zgłoszeniowym dla Uczestnika: https://form.jotform.com/90304360114947

Centrum Coachingu i Mentoringu Akademii Leona Koźmińskiego, organizator X Jubileuszowej Międzynarodowej Naukowej Konferencji Coachingu, dokłada wszelkich starań, aby Konferencja miała najwyższy poziom merytoryczny, łączyła polskich oraz zagranicznych naukowców i praktyków, pokazywała aktualny dorobek coachingu zarówno w Polsce, jak i w środowisku międzynarodowym. Celem wydarzenia jest również wymiana wiedzy, ukazanie ciekawych i wartościowych praktyk oraz integracja środowiska coachów w Polsce.

Więcej na: www.kozminski.edu.pl/xkonferencjacoachingu/

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *