Fire Talk – Agile in Practice

Jesteście związani z branżą IT? Zastanawiacie się dlaczego programiści powinni wiedzieć, czym jest programowanie zwinne? Zapraszamy na wydarzenie organizowane przez firmę technologiczną – Sharpeo, gdzie poruszone zostaną kwestie związane z Agile in Practice.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 28 lutego, o godz. 18:30, w przestrzeni coworkingowej HubHub przy Alejach Jerozolimskich 93, w Warszawie. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny dla wszystkich zainteresowanych, aby wziąć udział wystarczy się zarejestrować za pomocą formularza:
http://www.sharpeo.com/firetalk-register.

Podczas spotkania dowiecie się między innymi:
• Dlaczego warto przyjrzeć się metodzie programowania zwinnego?
• Jakie są sposoby zarządzania w projektach informatycznych?
• Dlaczego programiści powinni wiedzieć, czym jest programowanie zwinne?
• Jakie są różnice pomiędzy Project Managerem a Scrum Masterem?

Prelegentem będzie:
Mirosław Dąbrowski – założyciel oraz właściciel softwarehousu. Praktyk z metodycznym podejściem nastawiony na zespół skupiający się na produkcie. Promotor agile, lean, umiejętności miękkich oraz podejścia procesowego. Przewodził lub wspierał cyfrowe transformacje również na poziomie zarządów. Finalista nagrody Agile Awards.

Między prezentacjami odbędzie się krótka przerwa, podczas której będziecie mogli poznać innych uczestników i wymienić się swoimi doświadczeniami. Wydarzenie również zakończy się networkingiem, będzie to doskonały moment, aby dopytać mówców o intrygujące Was kwestie.

Warto śledzić wydarzenie na Facebooku, tam na bieżąco podawane są kolejne informacje i szczegóły dotyczące wydarzenia.

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *